Het eerste euroFUSIEsongfestival komt eraan! Mis het niet! Dit jaar vindt het Eurovisiesongfestival plaats in Basel, Zwitserland, maar dichter bij huis organiseren we ons eigen muzikaal evenement: het EuroFUSIE Songfestival in Bazel, Kruibeke! Op zaterdag 10 mei 2025 strijden talenten uit de nieuwe fusiegemeente Beveren - Kruibeke - Zwijndrecht tegen elkaar in een onvergetelijke muzikale wedstrijd. Dit wordt dé kans om samen de kracht van muziek en gemeenschap te vieren!
Wat kan je verwachten?
Een spectaculaire show met 13 geselecteerde acts uit elke deelgemeente. Een professionele vakjury en televoting om de winnaar te bepalen.
Extra pluspunt: Live-uitzending via TV Oost en Radio Barbier.
Een avond vol muziek, show en verbondenheid.
Doe mee als muzikant! Mis deze unieke kans niet en wie weet is dit het extraatje welk je nodig hebt om helemaal door te breken?
Ben jij een solo-artiest, band of singer-songwriter en wil je schitteren op het podium? Dit is jouw kans om je dorp te vertegenwoordigen en deel uit te maken van een onvergetelijk evenement! Schrijf je in vóór 13 maart 2025 via deze link: https://forms.gle/omGsV8PQtCPwAHLX8 en maak kans op eeuwige roem in Beveren, Kruibeke en Zwijndrecht!
Praktische info
Locatie: Sporthal van Sint-Joris + live-stream via TV Oost en Radio Barbier
Datum: Zaterdag 10 mei 2025
Tijdstip: Meer info volgt binnenkort!
Breng je vrienden en familie samen, steun je favoriete act en geniet samen van een unieke muzikale avond! Tag je vrienden, deel dit evenement en maak er een feest van!
Herlees het allemaal hier nog eens: